ČEEP Student - STUDENTSKÁ CENA ENVIROS 2015

Společnost ENVIROS, s. r. o., generální partner soutěže, vyhlašuje další ročník soutěže určené studentům - "ČEEP Student - STUDENTSKÁ CENA ENVIROS 2015". Soutěž vyhlašuje v rámci Českého energetického a ekologického projektu roku.
Krom ocenění a finanční výhry studenti svou účastí navíc výrazně zvýší možnost svého případného pracovního uplatnění ve společnosti ENVIROS, s. r. o.

Soutěž je zacílena na oblast šetrné výstavby, zvyšování energetické účinnosti, užití obnovitelných zdrojů energie a snížení vlivu na životní prostředí a je určena všem studentům vysokých, vyšších odborných i případně středních škol.

Studenti se mohou přihlásit se svými diplomovými, bakalářskými nebo semestrálními pracemi, které byly konzultovány v období od 1. 1. 2015 do 31. 10. 2016.

Termíny přihlášek jsou:

-          První kolo přihlášek bylo ukončeno 30. 6. 2016

-       Druhé kolo bude uzavřeno 31. 10. 2016

Výhrou je peněžní odměna až ve výši 170.000 Kč.

Zvláštní peněžní odměny přislíbili svým studentům rovněž rektoři ČVUT, VUT, VŠB, TUL a ZCU.

V příloze jsou podmínky soutěže, přihláška, abstrakt a leták.

Více informací rovněž naleznete na webu.

30. 9. 2016