ŠKODA DAY 2016

Stejně jako v minulých letech i letos pořádá společnost ŠKODA AUTO tradiční Den otevřených dveří pro studenty technických oborů vysokých škol – ŠKODA DAY, který se uskuteční ve středu 9. 11. 2016 v Mladé Boleslavi.

Letošní ročník s názvem ŠKODA DAY 2016 – Krok za krokem výrobou je zaměřen na Výrobu a logistiku.

V rámci přednášek a workshopů budou studentům přiblíženy aktuální témata a nejnovější trendy ze světa výroby a logistiky. Studenti nahlédnou pod pokličku výrobního procesu nového vozu, vyzkouší si práci s virtuální realitou, seznámí se s ergonomickými simulacemi a dalšími inovačními projekty.

Další info v letáku v příloze.

7. 10. 2016