• Mezinárodní parlamentní stipendium Německého spolkového sněmu
  • Nabídka programu pro české studenty v KIST
  • VII. ročník mezinárodní vědecké konference doktorandů a odborných asistentů QUAERE 2017
  • Komise pro státní závěrečné zkoušky
  • Veletrh vědy 8. - 10. 6. 2017

Fakulta textilní TUL 01 Fakulta textilní TUL 03 Fakulta textilní TUL 04 Fakulta textilní TUL 04

Veletrh vědy 8. - 10. 6. 2017

Výlet do vesmíru, exkurze do jaderného reaktoru díky virtuální realitě, největší dron ve střední Evropě v akci, Klamárium plné optických klamů či návštěva středověkého Pražského hradu prostřednictvím detailních animací – to jsou jen střípky z programu Veletrhu vědy. Veletrh nabídne také kariérní zónu s informacemi o pracovním uplatnění absolventů, zónu pro pedagogy, veselou vědu pro nejmenší, setkání s vědci, workshopy či přednášky. Letošní novinkou budou také panelové diskuse na témata současné společnosti a špičkového výzkumu s moderátorem Václavem Moravcem a předními odborníky české vědy.

VSTUP NA VELETRH VĚDY JE ZDARMA.

Více informací zde.

15. 5. 2017