• International Ph.D. students Day 3.12.2018
  • SGS 2019 vyhlášena
  • Zařazení studentů 1.ročníků do specializačních částí oborů
  • Výstava No né příroda
  • International Graduate Program for Interdisciplinary Study in Science and Technology

Fakulta textilní TUL 03 Fakulta textilní TUL 01 Fakulta textilní TUL 03 Fakulta textilní TUL 04

Výsledky talentových zkoušek TON pro 2018/2019

Bodové ohodnocení uchazečů, kteří se zúčastnili talentových zkoušek pro obor TON je zveřejněno na portále STAG :

Po zadání Univerzitního čísla uchazeče (přihláška ke studiu-první stránka vpravo nahoře) se objeví bodové ohodnocení uchazeče.

Pokud uhcazeč získal 15 a více bodů, bude komisí doporučen k přijetí a následně přijat do studia v akademickém roce 2018/2019 .

Přijímací komise bude zasedat začátkem měsíce května a rozhodnutí o přijetí/nepřijetí dostanou uchazeči doporučeným dopisem do konce května 2018 nebo později poté, co dodají na studijní oddělení kopii  maturitního vysvědčení nebo Nostrifikace.

4. 4. 2018