• KOMBINOVANÁ FORMA studia probíhá nyní již pouze distančně !
  • Fakulta textilní otevírá první kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2022/2023
  • Pozvánka na výstavu POZOR, SAHAT! v Galerii N v Jablonci n.Nisou
  • Prodej validačních přelepek na karty ISIC

KDE - Pozor Sahat 2021 DoD2022 Promoce Retez TUL

Galerie G3P výstava "Božská komedie"

Technická univerzita v Liberci Fakulta textilní Katedra designu
Vás zve na vernisáž výstavy Božská komedie od studentky Kláry Peškové do Galerie třetí patro.

Klára Pešková je studentkou 4. ročníku Environmentálního designu na Technické univerzitě v Liberci a zároveň fotografie na LŠF. Spojením těchto dvou oborů vznikla výstava polaroidových fotografií, která je pojatá formou subjektivního dokumentu na téma Božská Komedie, jejíž autorem je Dante Alighieri. Výstava, stejně jako kniha, obsahuje tři části – PEKLO, OČISTEC a RÁJ.

Výstava se uskuteční v rámci mezioborové výměny s Fakultou umění a architektury.
Chceme tak dát šanci studentům, aby navzájem poznali možnosti tvorby nejen na své fakultě. 3. března proběhla na FUA v Galerii Stěna vernisáž výstavy studentů KDE FT s názvem Texperiment, která měla prezentovat možnosti a experimenty, které zde studenti využívají.
Tuto výstavu můžete navštívit po celý duben.

Vernisáž proběhne v úterý 9. 4. 2019 v 17:00 v prostoru G3P.
Výstava potrvá do 14. 5. 2019.
G3P je možné navštívit každé pondělí až pátek od 8:00 do 18:00.

Technická univerzita v Liberci
Fakulta textilní
Děkanát FT TUL - budova B, třetí patro (G3P)
Čížkova 3