• KOMBINOVANÁ FORMA studia probíhá nyní již pouze distančně !
  • Fakulta textilní otevírá první kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2022/2023
  • Pozvánka na výstavu POZOR, SAHAT! v Galerii N v Jablonci n.Nisou
  • Prodej validačních přelepek na karty ISIC

KDE - Pozor Sahat 2021 DoD2022 Promoce Retez TUL

Soutěž o šperk Musea skla Portheimka

Vážení přátelé, umělci, studenti,

k poctě 100. let narození paní Medy Mládkové, zakladatelky Musea Kampa, vyhlašujeme v rámci doprovodných programů *„Soutěž o šperk Musea skla Portheimka“*, neb paní Meda, jako milovnice umění, šperky ctila a nosila a nejednalo se pouze o šperky z drahých kamenů a kovů. Dáváme prostor sklu, jako tvůrčímu materiálu.

Soutěž není omezena věkem autorů ani jejich uměleckými zkušenostmi, podmínkou účasti je použití skla jako vůdčího materiálu šperku, jeho realizovatelnost a cena.

3 nejlepší návrhy oceníme odkupem pro Museum skla Portheimka (více viz zadání soutěže).

7 nejlepších šperků bychom rádi presentovali na podzimní víkendové výstavě (říjen / listopad), která se uskuteční v sále pro krátkodobé výstavy, bude pro veřejnost zdarma a bude doprovázena výtvarnými workshopy.

Bližší informace najdete v příloze.

17. 4. 2019