CENA CONTIPRO - první ročník soutěže o nejlepší diplomovou práci

Do soutěže se mohou hlásit všichni studenti, jejichž diplomová práce tematicky souvisí s jednou z daných kategorií. Pět vybraných účastníků z každé kategorie postoupí do finálového kola, které se bude konat v úterý 25.6.2019 v sídle společnosti v Dolní Dobrouči. Zde budou mít finalisté šanci prezentovat svoji práci porotě a vyhrát 50 000 Kč za první místo, 20 000 Kč za druhé místo a 10 000 Kč za třetí místo v každé kategorii.  Jedná se o velmi dobrou příležitost pro studenty, jak získat finanční odměnu za práci a čas, který své diplomové práci věnovali.

Kategorie pro rok 2019:

Regenerativní medicína
Fyzika a chemie polymery
DP ve spolupráci s Contiprem (naši stážisté)

Deadline pro přihlašování je 31.5.2019. Pravidla soutěže, harmonogram a přihlašovací formulář zde:

21. 5. 2019