Módní přehlídka MBPFW 2020

Přehlídka Technické univerzity v Liberci Fakulty textilní Katedry designu na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku 2020

Technická univerzita v Liberci Fakulta textilní Katedra designu Vás zve na módní přehlídku studentů Návrhářství na Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW20 do areálu kláštera sv. Gabriela v Holečkově ulici na pražském Smíchově.

Módní přehlídka je sestavena ze semestrálních a bakalářských prací studentů 2. a 3. ročníku Katedry designu se specializací Návrhářství oděvu a šperku z Fakulty textilní, Technické univerzity v Liberci. Vybrané oděvy jsou artefakty z textilní tvorby a oděvů reflektují subjektivní vyjádření stanoveného tématu. Na přehlídce se představí kolekce sestavená z oděvů realizovaných v technice pletení a digitální tisk. Vše doplněno šperky především z kovu, ale i ze skleněných korálků, kostí, PVC a plexiskla, zaměřené na možnosti vzájemného dialogu materiálů.

módní přehlídka TUL v neděli 15. března 2020 od 13:00
MERCEDES-BENZ STAGE, KLÁŠTER SV. GABRIELA, HOLEČKOVA 10, PRAHA 5
vstup přes hlavní vchod z Holečkovy ulice

Koupit vstupenky

Více informací o Katedře designu
v programu MBPFW naleznete zde.

Technická univerzita v Liberci
Fakulta textilní, Katedra designu