Přihlásit
Fakultní novinky
  • Den otevřených dveří FT - sobota 5.2.2022
  • KOMBINOVANÁ FORMA studia probíhá nyní již pouze distančně !
  • Fakulta textilní otevírá první kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2022/2023

Přehled všech novinek

Fakulta textilní Studenti 2

Odkazy na užitečné stránky | Ft.Tul.cz

MatLab

Technická univerzita v Liberci je vlastníkem Total Academic Headcount (TAH) licence pro MATLAB, Simulink a doplňkové produkty. Zaměstnanci fakulty, výzkumníci a studenti mohou tyto produkty používat pro výuku, výzkum a studium. Licence uživatelům umožňuje instalovat si produkty jak na počítače vlastněné univerzitou, tak na soukromé počítače, a to v neomezeném množství. Informace o instalaci je možné nalézt zde.

http://liane.tul.cz/cz/MATLAB

FileSender

FileSender umožňuje jednorázové předání souboru až do velikosti 500 GB prostřednictvím datového úložiště CESNETu. Tato služba je vhodná pro jednorázové předání souboru, jehož velikost přesahuje obvyklé limity pro přenos elektronickou poštou. Službu poskytuje CESNET a jsou pro naše uživatele k dispozici bezplatně. Více informací zde.

https://filesender.cesnet.cz/

OwnCloud

OwnCloud je cloudová služba poskytovaná sdružením CESNET jehož je naše univerzita členem. Umožňuje uložit si data do datového úložiště provozovaného CESNETem, synchronizovat je mezi různými počítači i platformami a sdílet je s dalšími uživateli. Více informací zde.

https://owncloud.cesnet.cz/