• Vyhlášení druhého kola přijímacího řízení FT pro rok 2018/2019
  • Přednáška "Dopřádání na rotorových dopřádacích strojích"
  • Sraz absolventů ročníku 1968
  • Uzavření studijního oddělení v pondělí 7.5.2018

svoč Fakulta textilní TUL 03 Fakulta textilní TUL 04 Fakulta textilní TUL 01

Mobilitní program TUL

Všechny informace a připravené formuláře jsou k dispozici na:

V rámci tohoto programu určeného pro studenty z bakalářských a magisterských programů TUL budou finančně  podporovány dva typy mobilit:

- účast na letní škole v zahraničí

- studijní pobyt na partnerské škole TUL mimo EU (zahraniční VŠ instituce a TUL si vzájemně pro své studenty prominou školné)

V současné chvíli spouštíme přihlašování na první formu mobilit - letní školy. Studenti si mohou vybrat zahraniční školu podle svého uvážení, vyplnit připravené dokumenty, přihlásit se na ZHR do 18.4. 2017 a dostanou částku peněz, kterou jim bude zahraniční pořadatel letní školy účtovat. Ostatní náklady si hradí ze svých zdrojů.

Dalším krokem bude výzva k přihlašování na studijní pobyty na partnerských školách mimo EU. Budeme postupně vyřizovat žádosti studentů TUL recipročně podle počtu zahraničních studentů, které už naše fakulty ke studiu přijaly, a také podle finančních prostředků, které budeme mít k dispozici.

3. 4. 2017