Přihlásit
Fakultní novinky
  • KOMBINOVANÁ FORMA studia probíhá nyní již pouze distančně !
  • Fakulta textilní otevírá první kolo přijímacího řízení pro akademický rok 2022/2023
  • Pozvánka na výstavu POZOR, SAHAT! v Galerii N v Jablonci n.Nisou
  • Aktualizace nabídek stáží, praxí, uplatnění
  • Prodej validačních přelepek na karty ISIC

Přehled všech novinek

KDE - Pozor Sahat 2021 DoD2022 Promoce Retez TUL

22. ročník Ceny Wernera von Siemense

Cena Wernera von Siemense se koná ve spolupráci s předními českými univerzitami a Akademií věd ČR, pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy a ministra průmyslu a obchodu. Cena Wernera von Siemense se řadí mezi nejvýznamnější nezávislé iniciativy tohoto druhu v České republice, a to nejen tradicí a rozsahem, ale i výší odměn, které se mezi výherce rozdělují. Cílem udělování Ceny Wernera von Siemense je, kromě motivování mladých talentů a upevňování pozitivního vztahu jejich i širší veřejnosti k vědě, především snaha dostat poznatky co nejrychleji do praxe. 

Vyhlášení, kategorie a pravidla soutěže pro 22. ročník Ceny Wernera von Siemense budou zveřejněny v dubnu. Pokud už nyní víte o někom, kdo napsal skvělou diplomovou nebo disertační práci a zasloužil by si naše ocenění, dejte nám o něm vědět! Přihlášky a doporučení najdete na stránkách soutěže.

21. ročník soutěže Ceny Wernera von Siemense završilo vyhlášení vítězů v Betlémské kapli. Nejdůležitější okamžiky si můžete připomenout v krátkém videu a ve fotogalerii, které jsou dostupné na webu soutěže.

Děkujeme za vaši přízeň!

Za společnost Siemens

 Lucie Rumlová

 MarCom Project Manager


13. 3. 2019