Přihlásit
Fakultní novinky
  • Zápis do prvních ročníků bakalářského a navazujícího studia
  • Uzavření studijního oddělení v pondělí 19.8.2019
  • Zápis do vyšších ročníků akademického roku 2019/2020
  • Smuteční oznámení Ing. Denisa Zálešáková
  • Studijní oddělení uzavřeno od 8. - 12.7.2019

Přehled všech novinek

svoč Fakulta textilní TUL 03 Fakulta textilní TUL 04 Fakulta textilní TUL 03

22. ročník Ceny Wernera von Siemense

Cena Wernera von Siemense se koná ve spolupráci s předními českými univerzitami a Akademií věd ČR, pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy a ministra průmyslu a obchodu. Cena Wernera von Siemense se řadí mezi nejvýznamnější nezávislé iniciativy tohoto druhu v České republice, a to nejen tradicí a rozsahem, ale i výší odměn, které se mezi výherce rozdělují. Cílem udělování Ceny Wernera von Siemense je, kromě motivování mladých talentů a upevňování pozitivního vztahu jejich i širší veřejnosti k vědě, především snaha dostat poznatky co nejrychleji do praxe. 

Vyhlášení, kategorie a pravidla soutěže pro 22. ročník Ceny Wernera von Siemense budou zveřejněny v dubnu. Pokud už nyní víte o někom, kdo napsal skvělou diplomovou nebo disertační práci a zasloužil by si naše ocenění, dejte nám o něm vědět! Přihlášky a doporučení najdete na stránkách soutěže.

21. ročník soutěže Ceny Wernera von Siemense završilo vyhlášení vítězů v Betlémské kapli. Nejdůležitější okamžiky si můžete připomenout v krátkém videu a ve fotogalerii, které jsou dostupné na webu soutěže.

Děkujeme za vaši přízeň!

Za společnost Siemens

 Lucie Rumlová

 MarCom Project Manager


13. 3. 2019