Přihlásit
Den otevřených dveří 11. 2. 2023 Erasmus + Vozíme vědu na Harvard, Módu do Paříže Amanach FT TUL 2020 Virtualni prohlídka Fakulta textilní TUL Praxe Příjímací řízení

Vyšehradská stipendia

Aktuální možnosti Vyšehradských stipendií (Visegrad Scholarship Program – VSP) pro magisterské, doktorandské a jiné postgraduální studium (studijní, nebo výzkumný projekt po magisterském studiu) s termínem podávání žádostí do 31. 1. 2017.  

 

Stipendia jsou ve výši 2,300 eur/semestr, navíc přijímající organizace získá 1,500 eur/semestr za každého přijatého studenta.

 

VSP je určený pro studenty pocházející ze států V4 (Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovenská republika) na studium/výzkum v délce 1 nebo 2 semestry (5 nebo 10 měsíců) v jiném státě V4, ve státech západního Balkánu (Albánie, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Makedonie, Srbsko,  Kosovo), nebo státech Východního partnerství EU (Bělorusko, Gruzie, Moldávie, Ukrajina, Arménie, Azerbajdžán).

 

Všechny potřebné informace o VSP je možné najít na webové stránce http://visegradfund.org/scholarships/visegrad-scholarship-program/.

 

Přílohy


12. 12. 2016