ŠKODA DAY 2017

stejně jako v minulých letech i letos pořádá společnost ŠKODA AUTO tradiční Den otevřených dveří pro studenty technických oborů vysokých školŠKODA DAY.

Vzhledem k velkému zájmu o tuto akci, jsou letos připraveny tyto dny dva.

První ŠKODA DAY s podtitulem Nažhavte se pro výrobu automobilů se uskuteční ve středu 15. 11. 2017. Jak název akce napovídá, bude tento den zaměřen na Výrobu a logistiku.

V rámci přednášek a workshopů budou studentům přiblížena aktuální témata a nejnovější trendy ze světa výroby a logistiky. Studenti nahlédnou pod pokličku výrobního procesu nového vozu, vyzkouší si školu hrou v Lean Centru a na vlastní oči uvidí, jak probíhají procesy ve slévárně a kovárně ŠKODA.

Druhý ŠKODA DAY s podtitulem Pohání nás chuť vynalézat, který se uskuteční v pondělí 20. 11. 2017, studentům odhalí nejnovější trendy týkající se budoucnosti vývoje elektriky a elektroniky vozů, na kterých pracují kolegové v Technickém vývoji ŠKODA. Účastníci budou mít možnost prozkoumat prostory nové válcové laboratoře, podívat se, jak probíhá testování nových modelů či si vyzkoušet práci s moderními virtuálními technologiemi v našem virtuálním studiu.

6. 10. 2017