• Cena Nadace Preciosa - výběrové řízení na přiznání stipendií v akademickém roce 2020/2021
  • COVID-19 Letní semestr - aktuální stav organizace výuky
  • DRUHÉ KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ JE OTEVŘENO DO 31.7.2021
  • Letní škola statistických metod

svoč Covid19 DoD

Veletrh příležitostí International Day

Zahraniční oddělení TUL pořádá 2. listopadu 2017 ve spolupráci s Eurocentrem Liberec opět veletrh příležitostí International Day.

Od 10.40 do 14.05 je vyhlášeno rektorské volno, aby byla studentům i zaměstnancům usnadněna účast na akci.

Součástí International Day je letos opět vernisáž výstavy nejlepších posterů a fotografií Můj Erasmus+ a zahájení soutěže.

Od 13.15 do 15.00 proběhne seminář Hrozba uzavírání hranic v Evropě a důsledky pro život v příhraničí (na příkladu hranice mezi Irskem a Severním Irskem po Brexitu) organizovaný Evropským výborem regionů v rámci Úvah o Evropě. Na tento seminář Vás, Vaše kolegy i studenty srdečně zveme.
Z organizačních důvodů prosíme o registraci na seminář zde.

Stránku akce naleznete i na Facebooku.

23. 10. 2017