Den otevřených dveří 11. 2. 2023 Erasmus + Vozíme vědu na Harvard, Módu do Paříže Amanach FT TUL 2020 Virtualni prohlídka Fakulta textilní TUL Praxe Příjímací řízení

Veletrh příležitostí International Day

Zahraniční oddělení TUL pořádá 2. listopadu 2017 ve spolupráci s Eurocentrem Liberec opět veletrh příležitostí International Day.

Od 10.40 do 14.05 je vyhlášeno rektorské volno, aby byla studentům i zaměstnancům usnadněna účast na akci.

Součástí International Day je letos opět vernisáž výstavy nejlepších posterů a fotografií Můj Erasmus+ a zahájení soutěže.

Od 13.15 do 15.00 proběhne seminář Hrozba uzavírání hranic v Evropě a důsledky pro život v příhraničí (na příkladu hranice mezi Irskem a Severním Irskem po Brexitu) organizovaný Evropským výborem regionů v rámci Úvah o Evropě. Na tento seminář Vás, Vaše kolegy i studenty srdečně zveme.
Z organizačních důvodů prosíme o registraci na seminář zde.

Stránku akce naleznete i na Facebooku.

23. 10. 2017