Přihlásit
Erasmus + Vozíme vědu na Harvard, Módu do Paříže Amanach FT TUL 2020 Virtualni prohlídka Fakulta textilní TUL Praxe svoc 2023 Symposium KTT 15.09.2023

22. ročník Ceny Wernera von Siemense

Cena Wernera von Siemense se koná ve spolupráci s předními českými univerzitami a Akademií věd ČR, pod záštitou ministra školství, mládeže a tělovýchovy a ministra průmyslu a obchodu. Cena Wernera von Siemense se řadí mezi nejvýznamnější nezávislé iniciativy tohoto druhu v České republice, a to nejen tradicí a rozsahem, ale i výší odměn, které se mezi výherce rozdělují. Cílem udělování Ceny Wernera von Siemense je, kromě motivování mladých talentů a upevňování pozitivního vztahu jejich i širší veřejnosti k vědě, především snaha dostat poznatky co nejrychleji do praxe. 

Vyhlášení, kategorie a pravidla soutěže pro 22. ročník Ceny Wernera von Siemense budou zveřejněny v dubnu. Pokud už nyní víte o někom, kdo napsal skvělou diplomovou nebo disertační práci a zasloužil by si naše ocenění, dejte nám o něm vědět! Přihlášky a doporučení najdete na stránkách soutěže.

21. ročník soutěže Ceny Wernera von Siemense završilo vyhlášení vítězů v Betlémské kapli. Nejdůležitější okamžiky si můžete připomenout v krátkém videu a ve fotogalerii, které jsou dostupné na webu soutěže.

Děkujeme za vaši přízeň!

Za společnost Siemens

 Lucie Rumlová

 MarCom Project Manager


13. 3. 2019