Galerie N výstava "eXistenc"

Katedra designu Fakulty textilní Technické univerzity v Liberci Vás srdečně zve na výstavu eXistenc
u příležitosti 10. výročí založení Ateliéru produktového designu na Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské v Železném Brodě.

Výstava bude zahájena vernisáží v Galerii N v Jablonci nad Nisou v úterý 1. října 2019 v 17 hodin. Úvodním slovem výstavu zahájí kurátorka Mgr. Lenka Patková.

Výstava potrvá do čtvrtka 31. října 2019.

Existenc je název výstavy k 10. výročí založení ateliéru Produktového designu na sklářské škole
v Železném Brodě. Výstava představí ateliér a studentské práce, které průřezově mapují vývoj jeho desetileté existence. Během této doby ateliérem prošlo přes padesát absolventů, kteří se mohou pochlubit mnoha úspěchy jak v Čechách, tak na prestižních soutěžích v zahraničí.

Galerie N
Jehlářská 14/520