Galerie N výstava "Textil a oděv z KDE"

Katedra designu Fakulty textilní Technické univerzity v Liberci Vás srdečně zve na výstavu semestrálních prací studentů 2. a 3. ročníku Katedry designu se specializací Návrhářství textilu a oděvu - Textil a oděv z KDE.

Vernisáž s módní přehlídkou zahájí Mgr. Oldřich Palata v Galerii N v Jablonci nad Nisou v
úterý 21. ledna 2020 v 17 hodin.
Výstava potrvá do pátku 21. února 2020.

Semestrální práce studentů Návrhářství skla a šperku budou během vernisáže vystaveny v ateliéru nad galerií.

Textil a oděv z KDE

Výstava semestrálních prací studentů 2. a 3. ročníku Katedry designu se specializací Návrhářství textilu a oděvu z Fakulty textilní, Technické univerzity v Liberci. Vystavené artefakty z textilní tvorby a oděvů reflektují subjektivní vyjádření stanoveného tématu. Ve výstavní síni uvidíte tkané tapiserie, textilní miniatury, prostorové plastiky a oděvní kompozice realizované v technice pletení a digitální tisk.

2.ročník
Ema Blažková