Výstava "SYMBIOSIS" na Munich Jewellery Week 2023

Katedra designu (KDE) Fakulty textilní Technické univerzity v Liberci a České centrum v Mnichově Vás srdečně zvou na výstavu SYMBIOSIS jako součást mezinárodní přehlídky Munich Jewellery Week 2023.

Výstava s názvem Symbiosis je prezentací ateliéru skla a šperku, výběr z tvorby studentů napříč všemi ročníky. Název výstavy trefně vystihuje programový koncept mezioborové spolupráce tohoto ateliéru. Můžete vidět nekonvenční tvorbu autorského šperku, šperk na hranici skleněného objektu, skleněné plastiky, pohybující se v oblasti abstraktního umění, ale také oddělené přístupy obou výtvarných oborů.

Vernisáž výstavy bude ve středu 8. března 2023 od 17 hodin.

České centrum Mnichov Prinzregentenstr. 7 Mnichov

Další informace naleznete zde.

16. 2. 2023