Talentová přijímací zkouška pro studijní program NÁVRHÁŘSTVÍ

Jednodenní talentová přijímací zkouška bakalářského studijního programu NÁVRHÁŘSTVÍ

proběhne na Katedře designu ve dnech  14. - 16.3.2023 (datum pro uchazeče bylo upřesněno na e-mailové pozvánce)

Uchazeči se dostaví mezi 7,30 - 8,00 hod. k registraci do vestibulu v přízemí budovy „B“,

Čížkova 1034/3, Liberec I-Staré Město, areál TUL Husova.

U registrace se uchazeč prokáže platným občanským průkazem nebo pasem.

Průběh přijímací zkoušky:

7,30 –  8,00 hod           registrace                  přízemí – vestibul budovy B

8,00 – 17,00  hod (max. do 18,00)       talentová zkouška    budova B

Fakulta zajišťuje stojany, pracovní místo. Ostatní potřeby a materiál si přinesou uchazeči.

Ostatními potřebami se rozumí tužky, uhel, barvy, štětce, guma, hadříky, lepící páska, napínáčky, fixativ, nevzorovaný balicí papír, čtvrtky A1 a A2 v dostatečném počtu, lepidlo na papír, nůžky apod.

Počet bodů získaných u talentové zkoušky zveřejní fakulta nejpozději 17.3.2023  na portálu:

(po přihlášení Vaší e-mailovou adresou - Přehled přihlášek)

Písemné rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení obdrží uchazeči nejpozději do  30.4. 2023 (nebo ihned po dodání kopie maturitního vysvědčení na studijní oddělení).

13. 3. 2023