Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW23

Katedra designu FT TUL má opět tu čest účastnit se módní přehlídkou
na Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW23.

Kdy: 16. dubna 2023 od 14 hodin
Kde: Chuchle Arena Praha – velká sázková hala, Radotínská 69, Praha 5

Kolekce vybraných studentských prací prezentuje studijní programu Návrhářství - zaměření Návrhářství skla a šperku a Návrhářství textilu a oděvu a nově také magisterského studijního programu Design - textil, oděv, sklo, šperk.

Široké veřejnosti tentokrát ukážeme experimentálně zpracované oděvní kolekce s autorskými dezény realizovanými technikou sublimačního tisku na téma “ROSTLINY”. Tkaniny s potisky realizujeme v univerzitních dílnách. Také představíme kolekce tvořené dalšími textilními technologiemi, například textilním sítotiskem nebo žakárským pletením. V zaměření Návrhářství textilu a oděvu vznikaly práce pod vedením doc. Svatoslava Krotkého akad.mal., Mgr.art. Zuzany Veselé a Bc. Ondřeje Ludína a za podpory všech členů Katedry designu.

Koupit vstupenky

13. 4. 2023