Výstava "PRVNÍ MAGISTŘI & BAKALAUREÁTY"

Katedra designu (KDE) Fakulty textilní Technické univerzity v Liberci
Vás srdečně zve na výstavu PRVNÍ MAGISTŘI & BAKALAUREÁTY.

Výstava proběhne od 7. června do 16. června 2023
v prostorách univerzitní budovy N a Galerie N v Jablonci nad Nisou.

Srdečně jste zváni na slavnostní zahájení výstavy s komentovanou módní přehlídkou,
která se uskuteční v úterý 6. června 2023 od 17 hodin.
Výstavu zahájí úvodním slovem Mgr. Oldřich Palata.

Katedra designu Fakulty textilní Technické univerzity v Liberci Vás srdečně zve na výstavu prvních diplomových prací z magisterského studijního programu Design – textil, oděv, sklo, šperk a závěrečných bakalářských studentských prací studijního programu Návrhářství - zaměření Návrhářství skla a šperku, Návrhářství textilu a oděvu a poprvé i zaměření Textilní technologie a vzorování - PRVNÍ MAGISTŘI & BAKALAUREÁTY 2023. Slovo „poprvé“ na této výstavě symbolicky otevírá prezentaci celého závěrečného studia Katedry designu Fakulty textilní.

Výstava bude prezentovat tyto mladé návrháře:
Magistři: Bc. Radek Dunovský, Bc. Nikola Márová, Bc. Kateřina Švecová

Bakaláři: Nikol Beldová, Ekaterina Belykh, Adéla Benešová, Petra Cibiriová, Dorota Doležalová,  Karolína Drtinová, Nikola Eichnerová, Anežka Edwards, Ivana Gurášová, Mohammed J M Hammood, Marie Hauerová, Hana Horáková, Kateřina Hrubešová, Aigerimanel Khudaibergenova, Mariia Kliuikova, Anežka Kotková, Anna Kozulina, Markéta Kožená, Natálie Lubiková, Karla Mašková, Nella Meresová, Kristýna Mocová, Anastasiia Nishchaia, Linh Khanh Phamová, Adelaine Rozinková, Veronika Šišková, Marie Šrámová, Eliška Zieglerová, Natálie Smutná, Klára Laušmanová, Monika Nováčková.

Technická univerzita v Liberci - Fakulta textilní
Katedra designu, Studentská 1402/2, 461 17, Liberec 1