2. kolo přijímacího řízeni 2024 Příjímací řízení Virtualni prohlídka Fakulta textilní TUL Vozíme vědu na Harvard, Módu do Paříže Erasmus + Amanach FT TUL 2020 svoc

hackathon dAGI House

Naši studenti mají možnost účasti na hackathonu dAGI House

Společnost Epic AI Dev pořádá hackathon dAGI House o decentralizované umělé inteligenci, který se koná během EthCC Week v Bruselu letos v červenci.
Je to skvělá příležitost pro naše studenty, aby předvedli a zlepšili své technické dovednosti, navázali kontakty s lídry v oboru a vyhráli zajímavé ceny.

Účast je zdarma a studenti budou mít možnost spolupracovat s globálními společnostmi, které stojí v čele web3 a AI, včetně NVIDIA, Super Protocol, GnosisDAO, Hugging Face, Canonical Crypto a dalších.

Připravena je také online část akce s konferencemi a workshopy, kde jsou účastníci připravováni na hackathon.

Studenti se mohou zúčastnit pouze online části, pokud nemohou odcestovat do Bruselu. Účast je rovněž zdarma.

Více informací o hackathonu dAGI House na adrese:

5. 6. 2024